MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 14976013
nr 1497 6013
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
Fåtölj, Farmor,
Kondition: slitage, skador, Renoveringsobjekt
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 19:06:26
100 kr
1.000 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr